بسته آموزشی پودمان ساز و کار حرکتی

10 / 10
از 1 کاربر

Motion Mechanism

محصولات >> بسته های آموزشی >> کار و فناوری نهم >> پودمان ساز و کار حرکتی >>
کد کالا : 1511121911
ابعاد بسته :
جعبه ابزار :
لوازم/تعداد :
اوراق چاپی/تعداد :
لوح فشرده :
شماره ثبت :
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

 

 

گواهینامه ثبت به همراه شماره نمایش وزارت ارشاد 

مزایا

- هدف :
- بی شک حضور در کلاسی سیال و پرهیاهو، جذابیت و انگیزه یادگیری رابالا می برد.یادگیری امری درونیست و ایجاد اشتیاق در دانش آموزان موثربراین امر. در تهیه این بسته کمک آموزشی تلاش شده با توجه به پوشش مطالب کتاب، مطالبی گسترده تر در اختیار دانش آموزان قرار گیر،در ارائه این مطالب از فیلم ،انیمیشن و عکس استفاده شده تا با تقویت دید دانش آموزان به یادگیری کمک شود،در کنار نرم افزار در بسته کمک آموزشی ابزار و لوازم مورد نیاز جهت ساخت و اجرای پروژه عملی ( مونتاژ و دمونتاژ یک سازو کار حرکتی)ارائه گشته تا با تجربه عملی اهداف پودمان پوشش داده شود.
- توضیحات :
- با توجه به پروژه عملی تعریف شده در این پودمان و ابزار مورد نیاز، جعبه ابزار مستقلی جهت استفاده بطور جداگانه ارائه میگردد که باتوجه به ابزار ارائه شده دراین بسته نه تنها برای اجرای پروژه عملی این پودمان، بلکه بطور مشترک بین پودمان های دیگر قابل استفاده است.
- (تهیه این جعبه ابزار در کنار بسته های کمک آموزشی پودمان سازوکار حرکتی الزامیست.)
- هربسته قابل استفاده برای :
- 4نفر
- با توجه به اهمیت تقویت روحیه کار گروهی در کنار یادگیری مهارتهای عملی، با توجه به تنوع فعالیت های عملی جهت انجام پروژه داخل پودمان، هر بسته برای گروه 4 نفره پیش بینی شده است.

معایب

نمونه ای از صفحات نرم افزار تدریس

    

    

    

نمونه نمایشی نرم افزار تدریس

این نسخه به صورت خلاصه و جهت معرفی نرم‌افزار تدریس بوده و نسخه‌ی کامل آن در قالب CD همراه بسته‌های آموزشی ارائه شده است.

 برای مشاهده نرم افزار کلیک کنید.

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()