دومین دوره نمایشگاه بین المللی لوازم تحریر استانبول 2018

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | پنجشنبه 3 اسفند 1396 در ساعت 12 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

حضورESHEL برترین برند ماکت سازی ایران در دومین نمایشگاه بین‌المللی استانبول 2018

 نمایش توانمندی‌ شرکت ایرانی ESHEL در حوزه ماکت سازی و کمک آموزشی در ترکی

 

💠شرکت اشل تولیدکننده وسایل ماکت سازی، پازل‌های سه بعدی و وسایل کمک آموزشی به عنوان تنها نماینده ایرانی این حوزه با حضور در دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی لوازم التحریر استانبول 2018 ( Istanbul Kırtasiye Ofis Fuarı) دستاوردها و توانمندی‌های خود را به فعالان بین المللی در این حوزه به نمایش گذاشت.

 

 

💠دومین دوره نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر استانبول 2018 ( Istanbul Kırtasiye Ofis Fuarı) با حضور بیش از ۵۰ مجموعه و شرکت داخلی و خارجی فعال در صنعت حوزه لوازم تحریر و وسایل کمک آموزشی از تاریخ 25-21 فوریه در مرکز نمایشگاهی تویاپ ترکیه برگزار می‌شود.

💠این نمایشگاه با حضور وزیر اقتصاد ترکیه و با کمک دفاتر شعب تویاپ در کشور های مختلف دنیا از جمله ایران، مسکو، بلغارستان و غیره صورت گرفته است و شرکت‌های تجاری بسیاری در قالب هیئت‌های بازدید کننده و یا شرکت‌کننده حضور خواهند داشت.

 

لیست برند های شرکت کننده در نمایشگاه 


 

💠شرکت اشل نیز در میان برندهای مطرح لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی دنیا به عنوان تنها نماینده شایسته و مقتدر در این نمایشگاه حضور به عمل آورده است. به دلیل استقبال فراوان شرکت کنندگان  نسبت به سال قبل، این دوره از نمایشگاه در دو بخش جداگانه نمایشگاه و کارگاه جهت معرفی هرچه بهتر نمایندگان صورت می‌پذیرد.

💠اتاق بازرگانی ترکیه  نیز  به علت گستردگی حضور شرکت کنندگان در سطح جهانی، مدیریت بخشی از این رویداد را بر عهده  دارد. این نمایشگاه در استامبول ترکیه در 40 هزار متر مربع فضای سرپوشیده با حضور بیش از سه هزار بازدید کننده داخلی و بیش از هزاران بازدید کننده خارجی و حرفه‌ای برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()